Сайт бібліотеки-філіалу с. Сутківці Ярмолинецької ЦБС Хмельницької області

Нові книги

33942_50223_k

   Волонтери. Мобілізація добра : збірка / укл. і передм. І. Карпа. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 256 с.

Ця книга – про звичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ, що похитнувся водномить. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Мирні воїни світла. Строкатий килим із віршів, есеїв і щемливих оповідань найкращих українських авторів змусить задуматися над цим феноменальним явищем та, мабуть (хто знає), зважитися на власний крок.

       ВоронинRekl_Таємне-Товариство-Брехунівc942l_medа Л. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда :  [повість] / Л. Воронина. — К. : Знання, 2015. — 135 с. : іл.

Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса. Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної “Таємне Товариство Брехунів”, ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію ПАСТКА ДЛЯ СИНЬОМОРДА.

19972_29064_k     Дашвар Л. Биті є. Гоцик. Кн. 3 / Л. Дашвар ; худож. В. Котляр. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2012. – 272 с.: іл.

Гоцик точно знав — Люба померла. Та хлопець вірив, що варто лише захотіти, і він зможе все. Пошуки сенсу життя і матері, яка батрачила десь в Італії, привели його до чужої країни.
Дивний хлопець Ілія став його супутником в мандрах: підступним другом і вірним ворогом. З його допомогою Гоцик заволодів казковим скарбом і чарівною дівчиною.
Хлопцеві доведеться витримати жорстоке випробування його людської гідності, дружби та кохання. Чи зможе Гоцик встояти перед спокусами?

17473_24432_bДашвар Л. Биті є. Макар. Кн.1 : роман / Л. Дашвар. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2011. – 288 с.

Ще зі студентських років Макар мріяв про багатство. Тепер він розривається між улюбленою справою, остогидлою коханкою і дівчиною своєї мрії. Його недовге щастя побудоване на брехні, тому одного дня він втрачає все.
Чи стане йому сил все повернути? За що він буде боротися? За кохання? Гроші? Чи за власну душу?

11702_14748_k

Дашвар Л. РАЙ.центр : роман / Дашвар Л. ; худож. О. Маслов. – 6-те вид. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 272 с.: іл.

Чи можна досягти успіху, не зрадивши себе?
Люба впевнена, що так. Вона вчиться, працює в заможній родині і навіть змогла приборкати нахабну господиню.
Але несподівано перед дівчиною постає вибір — залишатися гордою і самотньою чи бути поруч з коханим хлопцем, мати якого — та сама жінка, в якої вона працювала…

16884_23077_bДашвар Л. Село не люди : роман / Л. Дашвар ; мал. А. Печенізький. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 270 с.: іл.

У селі все про всіх знають. Нічого не приховаєш. Тим більше – палку пристрасть дівчини-школярки Катерини до одруженого чоловіка Романа, батька її однокласника Олександра. Але невдовзі хлопець гине. У його трагічній смерті звинувачують Катю. Дівчина страждає. Та біда одна не ходить…
Куди подітися засудженій громадою, наляканій та самотній Каті? Чим завершаться поневіряння нової Лоліти? Чи знайде вона своє щастя? Чи вистоїть під жорстокими ударами долі?
Всевишній знає правду і не покине невинну душу на поталу юрбі.

  33941_50222_k Жадан С. Біг Мак. Перезавантаження : збірка / С. Жадан. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 304 с.

Співзвучність прози й поезії, текст на межі музики…
Автор та троє його друзів вирушають у мандрівку Західною Європою. Подорож — це завжди зустрічі, і часто досить дивні: митці, дисиденти, диваки, наркомани… Ці герої вже відомі, їхні історії зі щасливим кінцем давно переказані. Але, на думку автора, головне — нічого не забути. Бо забуття — це найбільша зрада, якої ніхто й ніколи не пробачить. Тому тепер — перезавантаження.

  25735_38245_bІванцова М. Живі книги : роман / М. Іванцова ; передм. О. Хвостової. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 320 с.

Господар кафе сподівався, що незвичайна акція «Живі книги» залучить відвідувачів, проте не очікував такого результату! Можливість відверто розповісти свою історію або послухати чужу сповідь зацікавила багатьох!
Віктор, Женя і Амалія стали завсідниками кафе. У кожного з них є свої секрети…

18329_26256_bІванцова М. Ключі від ліфта / М. Іванцова ; передм. І. Роздобудько. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2012. – 288 с.

Дивна дівчинка сказала Ігорю, що два ключі від його квартири два дні будуть відкривати будь-які двері, але один принесе щастя, а інший — біду. Ігор та його друг Лев вирішують випробувати долю…
У ліфті Лева познайомився з Ольгою, яку в 16 років обманом відвезли за кордон і продали в бордель. Але вона зуміла вирватися з цього пекла і повернутися додому.
А Ігор стикається з чарівною Лізою, яка обдурила його і зробила єдиним підозрюваним у справі про пограбування квартири…

book6459Кар’єра, здоров’я, кохання : поради, тести, рекомендації / Л. В. Аксьонова, В. Т. Гридіна. – Донецьк : БАО, 2006. – 288 с.

Бажаєте стати щасливою? Прагнете досконало оволодіти всіма жіночими премудростями? Мрієте, щоб кожна ваша примха миттєво виконувалася? Тоді ця книжка саме для вас! На її сторінках ви знайдете найсвіжішу та найактуальнішу інформацію про стильний одяг та макіяж, секрети кохання і багато іншого. Тисяча корисних порад та приємних дрібничок зроблять ваше життя цікавішим і яскравішим.
Книжку розраховано на всіх представниць прекрасної статі — незалежно від віку та звичок.

  22822_33553_bКорній Д. Зворотний бік Світла : роман / Д. Корній ; передм. Г. Пагутяк. – 2-ге вид., стереотип. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 320 с.: іл.

Здавна між Темними та Світлими немає миру. Стриб покинув рід свого батька, володаря Тьми, заради Світлої жінки, яку кохав понад усе. Та вона, дізнавшись про численні зради, залишила чоловіка й заборонила шукати себе.
А ось його доньку, Мальву, яку в смертельних муках народила королева амазонок, полюбила як рідну. Виховувати дитину вона доручила земним батькам.
Що станеться, коли Стриб дізнається про існування доньки?
Який бік життя обере Мальва — Темний чи Світлий?

23511_37049_bКорній Д. Зірка для тебе : [роман] / Д. Корній ; поетичне оздобл. Л. Долик ; передм. О. Хвостова. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 304 с.

Сергій не пам`ятав батьків. Його дитинство минуло в сірих стінах дитячого будинку. А він мріяв про зірки. Вона не знала, яка є батьківська любов. Тому пішла на вулицю шукати кохання.
Вона спізнала багатьох чоловіків, але жоден не дав їй того, чого так чекала. Та одного разу астроном-мрійник і повія-поетеса зустрілися…

   27104_40155_kКорній Д. Зозулята зими : роман / Д. Корній, Т. Владмирова ; передм. Г. Пагутяк. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 368 с.

Серед засніженого поля Руслана бачить дівчинку. Але чому ніхто інший не помічає її? Згодом дівчина розуміє, що таких дітей-потерчат насправді багато. Руслану запевняють, що всі ці діти загинули, й навіть показують документи на підтвердження. Дівчина вже не знає, кому довіряти. Вона починає пошуки правди, що лякає…

book_KostenkoКостенко Л. Записки українського самашедшого : [роман] / Л. Костенко. – К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 461 с. – (Перлини сучасної літератури).

Роман написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він — заручник світових абсурдів — прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом.
За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» — насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики. Це перший опублікований прозовий роман видатної української поетеси.

0fc03a36_e4e9_11e2_9526_00163c2d0dbf_c5b8badd_e4ea_11e2_9526_00163c2d0dbf.resize1Маар П. Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу / Маар П. ; пер. з нім. Є. Горева ; мал. П. Маар. –  Вид. 3-тє. – [Вінниця : Теза], 2014. – 187 с. : іл.

Саме в суботу повертається Суботик –маленька істота з п’ятачком і яскраво-рудим волоссям. Істота, яку так полюбив пан Пляшкер, ще як Суботик приходив уперше. На щастя, Суботик не змінився аніскілечки, хіба що зараз він знає геть усе про машину для здійснення бажань. Що ж уміє робити та машина? А що завгодно! Як-от напхати повнісіньку шафу вермішелі, виростити посеред кухні яблуню, повним ходом в’їхати на авто у сусідній будинок, майже довести пана Амфібера до сказу і ще чимало неймовірно зухвалих речей.

014_Materynska-molytva_obkl_02c    Материнська молитва. Українки – героям Майдану : поезії / автори передм. : Т. Череп-Пероганич, Ю. Пероганич ; ред. Л. Сердунич. – К. : Наш Формат, 2014. – 69 с.

У книзі зібрані поезії, присвячені захисникам України — героям Майдану, які були написані в період з листопада 2013 по січень 2014 року.  Автори творів – це і відомі поетеси, і звичайні жінки, яким болить доля рідної країни і доля тих, хто став на шлях боротьби за неї.  З розвитком подій в Україні, які сколихнули не лише країну, а й увесь світ, для публікації на порталі «Жінка–УКРАЇНКА» почали надходити вірші, присвячені подіям на Майдані. Ці твори були написані саме жінками: матерями, сестрами, дружинами, доньками, нареченими тих, хто став на захист майбутнього України і її народу – світле, справедливе, європейське, мирне майбутнє. У цих віршах усе: материнська молитва, тривога, любов, хвилювання, віра, сподівання, біль…

1406118449   Небесна сотня / К. Богданович, Х. Бондарева, Ю. Бухтоярова та ін. ; упоряд.: О. Трибушина, І. Соломко. – Харків : Фоліо, 2015. – 206 с.: іл. – Укр. та рос. мовами.

Це книга-реквієм. Книга-посвята тим учасникам Революції гідності, які віддали найцінніше — своє життя — заради того, аби Україна та всі ми встали з колін. Щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні.
Герої цієї книги — звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні — заробітчани, науковці, підприємці, вчителі… Якби не Майдан, вони б ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх, зробив побратимами та «воїнами світла».
Ця книга була написана заради того, аби пам’ять про величезну самопожертву героїв Небесної сотні назавжди залишилася в серцях українців. Вона — німе нагадування всім нам про те, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою європейською державою.

Rozdobydko2   Роздобудько І. Екскорт у смерть : роман / І. Роздобудько ; худож.-оформлювач Л. Д. Киркач-Осипова. – Харків : Фоліо, 2012. – 159 с. – (Література).

Дія гостросюжетного роману Ірен Роздобудько розгортається навколо новоствореної аґенції «Ескорт», яка надає заможнім жінкам специфічні послуги: «здає в оренду» молодих презентабельних чоловіків, які супроводжують дам на світські вечірки. Якогось дня кавалерів-супровідників починають знаходити мертвими на вулицях міста. Усі вони – біляві, й у всіх з розкішної чуприни вирізано пасмо…

23093_34274_kШкляр В. Елементал  / В. Шкляр. – 2-ге вид. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. – 224 с.

Українець, вояк Французького іноземного леґіону, отримує смертельно небезпечне завдання вивезти із заблокованої Чечні дочку генерала, на яку полюють російські спецслужби.
Чи вдасться йому, уникнувши численних небезпек, вижити і знайти дівчину? Хто вона насправді?

   23532_34821_kШкляр В. Кров кажана : роман / В. Шкляр. – 2-ге вид. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 272 с.

Написаний від імені жінки роман показує доволі похмуру історію розслідування вбивства. Автор будує світ сильної, але психічно неврівноваженої жінки, котра ніяк не може вирішити, заради чого (крім власних емоцій) можна жити далі.
Відверті сцени, складні питання, неоднозначні відповіді.

Comments on: "Нові книги" (1)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Хмаринка позначок

%d блогерам подобається це: