Сайт бібліотеки-філіалу с. Сутківці Ярмолинецької ЦБС Хмельницької області

20160509_125607.jpgІдея створення такого куточка належить керівнику Ярмолинецького СЛП “Агроліс” Миколі Огородніку. А втілити задум у реальність допоміг місцевий лісничий Іван Малихін.

Зона відпочинку знаходиться у мальовничому місці посеред лісу, де чути спів пташок та дзюрчання джерельної води. До послуг відпочиваючих облаштовано столики та лавочки, мангали, місця для вогнищ, гойдалки та качалки – все, що необхідно для активного відпочинку на природі.

На урочисте відкриття  були запрошені: голова Ярмолинецької районної ради Лаврентій Копицяк, заступник голови райради Борис Лис, члени політичної партії “За конкретні справи” Юрій та Валентина Бакуни, Лілія Гуменюк, сільський голова Олександр Білик, а також активні жителі, бажаючі відпочити. Після перерізання стрічки керівники району схвально відгукнулися про зроблену роботу та пообіцяли, що подібних зон відпочинку в нашому районі буде щонайменше десять.

“Було вкладено чимало сил, щоб облаштувати такий куточок відпочинку, але діло того варте. Це місце стане в нагоді як для жителів нашого та навколишніх сіл, так і для туристів, які часто відвідують Сутковецьку церкву-фортецю і просто не мають де відпочити,” – каже місцевий лісник Іван Малихін.

20160509_125635

До речі, завдяки цьому проекту було розчищено та облаштовано криницю, про яку ходять різні легенди. Старожили кажуть, що поряд з криницею у ХІХ ст. проживав пан Язвінський, що був на той час господарем Сутковець. На превеликий жаль, до нашого часу не зберігся маєток пана. Єдине, що залишилось – це місце, де була будівля і криниця, джерельна вода якої витікає з-під скали.

Ви спитаєте, як же знайти ту зону відпочинку? Дуже легко. Просто приїжджайте в Сутківці, а там, як то кажуть: “Язик і до Києва доведе”.

 

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Хмаринка позначок

%d блогерам подобається це: