Сайт бібліотеки-філіалу с. Сутківці Ярмолинецької ЦБС Хмельницької області

Інфо-портрет Сутковець

IMG_9019Бар «Піраміда»

Бар-кафе «Піраміда» відкрилось у 2015 р. Приміщення орендоване.  У барі можна смачно поїсти, а також замовити зал під корпоратив чи весілля.

Години роботи: 9.00 до 24.00

Адреса: с. Сутківці, вул. Соборна.

Контакти: +380687713337 (Валентина)

Безкоштовний Інтернет у бібліотеці

Безкоштовний Інтернет у бібліотеці

Бібліотека

Сучана сільська бібліотека з безкоштовним доступом до Інтернету.  До послуг користувачів 2 комп’ютери з ліцензованим програмним забезпеченям,  кольоровий БФУ, Wi-Fi.

Детальніше про послуги бібліотеки читайте у розділі сайту: Послуги бібліотеки

Завідуюча бібліотекою-філіалом – Білик Іванна Іванівна.

Бібліотека працює: з 9.00 до 18.00, вихідні дні – вівторок, субота.

Адреса: вул. Соборна, 7 (другий поверх Будинку культури)

Контакти: e-mail: sutbiblio@gmail.com, тел.: (03853) 2-64-16

 Будинок культури

IMG_8980Першим приміщенням клубу був переобладнаний панський будинок. При клубі працював співочий та драматичний гурток, керівником яких був Католік Максим. У 1960-х роках в селі діяв клуб на 150 місць, при якому функціонувала кіноустановка, працювали гуртки художньої самодіяльності, духовий оркестр. Вже у 1967 році побудовано нове приміщення Будинку культури на 450 місць. Тут обладнано робочі кабінети, кімнату щастя, кімнату бойової Слави,  прекрасне фойє.

Наразі у Будинку культури працює гурток художньої самодіяльності, проводяться свята села та інші соціокультурні заходи.

Директор БК – Смучок Ганна Миколаївна.

Години роботи: середа, четвер – з 9.00 до 17.00, пятниця, субота, неділя – з 17.00 до 23.00, вихідні дні – понеділок, вівторок.

Адреса: вул. Соборна, 7

Контакти: (03853) 2-64-16

 IMG_8987Водонапірна башня

Водопостачання в селі, в основному, водопровідне. Саме такі водонапірні башні, які розташовані у центрі села по вул. Соборній та на вул. Ярослава Мудрого забезпечують жителів Сутковець водою. Цією ж водою забезпечуються школа, дитячий садочок, їдальня колгоспу, МТС, контора колгоспу.

IMG_9042   Дитячий садочок «Ромашка»

Дитячий садочок «Ромашка», як і Сутковецьку ЗОШ І-ІІІ ст.. відвідують діти сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка, Баранівка, Круті Броди. У 2014-2015 н. р. тут  налічувалось 29 дітей.

Завідувач садочком – висококваліфікований спеціаліст Королівська Світлана Володимирівна.

Години роботи: понеділок-п’ятниця – з 9.00 до 17.00, субота, неділя – вихідні дні.

Адреса: вул. Соборна, 1

ДЛВМIMG_9036

Дільнична лікарня ветеринарної медицини відкрита у 1971 році. Лікарня надає послуги жителям сіл Сутківці, Баранівка, Лисівка, Боднарівка, Круті Броди, Вербка, Вербка-Мурована. Завідувач ДЛВМ – Левіцький Віталій Адольфович.

Години роботи: понеділок-п’ятниця – з 9.00 до 17.00, субота, неділя – вихідні дні.

Адреса: вул. Соборна,  3

Новый рисунок (4)Їдальня

При СТОВ «Берегиня» працює їдальня, яка обслуговує працівників сільського господарства. Тут готуються смачні домашні страви: український борщ, пампушки, смажена картопля та ін.. Завідуюча столовою – Бех Тетяна Григорівна.

Контора IMG_8408

Приміщення контори колгоспу ім. Жданова (нині СТОВ «Берегиня») побудували у 1976 р. У новому, двохповерховому будинку розмістилась контора колгоспу, зберкаса та поштове відділення.

В даний час тут знаходиться бухгалтерія та кабінет директора СТОВ «Берегиня», керуючого відділку “Аграрної компанії – 2004” Паращина М. П..

Години роботи: 8.00 до 17.00

Адреса: с. Сутківці, вул. Соборна,6

Магазини

На території села діють 5 торгових точок.

Магазин

Магазин “Перлина”

image (1)

Магазин “П’ятирічка”

image (3)

Магазин “Продукти”

IMG_8997

Магазин “Айсберг”

Магазин

Магазин “Рукавичка”

Млин

IMG_9012Будівництво вальцьового млина закінчено у 1971 р. Зараз це власність територіальної громади с. Сутківці. Керівник – Овчарук С. М.

Послугами млина користуються люди не тільки Сутковець а й інших сіл району. Тут можна отримати муку 1, 2-го ґатунку, а також змолоти зернові на дерть.

Години роботи: 8.00 до  17.00

Адреса: с. Сутківці, вул. Соборна.

 МТС (машинно-тракторний стан)IMG_9038

 На території машинно-тракторного стану знаходиться вся техніка, необхідна для обробки сільськогосподарських угідь Сутковець: вантажні автомобілі, комбайни, трактори та ін.. Також на території МТС знаходяться: заправка, токарний та зварювальний цехи, диспетчерська та гуртожиток для найманих робітників. Керівник МТС – Касприк Віктор Миколайович.

 Підприємства сільськогосподарського виробництва

В селі працюють 7 підприємств сільськогосподарського виробництва, це:  СТОВ «Берегиня»  (директор Паращин М. П.), СФГ «Березина» (голова Слободян А. Д.), СФГ «Вікторія Л» (голова Побережний Л. І.), СФГ «Жолоби» (голова Королівський І. Д.), СФГ «Оберіг» (голова Кожен М. М.), СФГ «Орбіта» (голова Шматлай В. М.), СФГ «Пятирічка» (голова Слободян С. П.).

 IMG_8410Пошта

До послуг жителів села відділення зв’язку, яке надає послуги з листування, підписки і доставки періодичних видань та багатьох видів товарів, які надсилаються поштою, грошові перекази, пенсійні виплати. На пошті можна придбати товари першої необхідності, поповнити рахунки телефонного зв’язку, розрахуватись за комунальні послуги. Завідуюча відділенням Кундиловська В.М.

Години роботи: 9.00 до 14.00, вихідний – субота, неділя

Адреса: с. Сутківці, вул. Соборна,6

Сільська радаНовый рисунок (5)

Сутковецька сільська рада – орган місцевого самоврядування територіальної

громади с. Сутківці та с. Лисівка.  На території сільської ради розташовано 488 дворів, в яких проживає 1053 жителі.

Сільський голова – Білик Олександр Миколайович

Паспорт територіальної громади

http://yarmrada.km.ua/

Години роботи: 8.00 до 17.00, вихідний: субота, неділя

Адреса: с. Сутківці, вул. Соборна, 16

Тел.: (03853) 2 64 16

 ФАП (фельдшерсько-акушерський пункт)

IMG_8984Перший медичний пункт у Сутківцях було відкрито у 1934 році. У 1960-х рр.. в селі працює медичний пункт та родильний будинок на 5 місць.

Нове приміщення ФАПу було відкрито у 1968 році.  Усе своє життя тут працювала і працює Беляєва Алла Іванівна –  висококваліфіканий працівник медицини. Свої знання передала не одному поколінню молодших медпрацівників. Разом колегою-акушером Мартиненко Ольгою Анатоліївною надають допомогу мешканцям, врятували не одне життя.

Години роботи: 9.00 до 15.00, вихідний – неділя

Адреса: с. Сутківці, вул. Соборна, 5

Школа

IMG_9045Перша школа у Сутківцях побудована у 1892 році. Це була церковно-приходська школа, в якій навчалося 10,12 або 15 учнів періодично. Навчав учнів дяк, а з 1907 року був один учитель. У 1927-28 рр. здійснено перехід на обов’язкове початкове навчання, а вже у 1934 р. початкова школа перетворена у неповну середню. У 1940 р. в селі працювало дві школи: семирічна і початкова, навчалось близько 300 учнів і працювало 16 вчителів.

У 1974 році пролунав перший дзвоник у новозбудованій двоповерховій школі, ключі до якої подарував голова колгоспу Чорний І.Д.  В той час працювали досвідчені педагоги: Гудзь В.В. – перший директор цієї школи, Геллер П.І., Кривий П.Д., Залецька Г.Л., Чукар Г.І., Пищур П.О., Пищур Л. П., Дичаківський В.Г., Бура Н.К., Пастернак Н.С., Пастернак О.М., Боровська Я.С., Залецька А.М. та інші.

Школу прийняв, як було сказано Гудзь В.В. Після нього працювали директорами: Мостовий М.С., Дражниця А.І., Радецький П.Ф., Мазур В.Л., Жураківська Т.П., Григорук О.М.

Сьогодні директором є Безвух Василь Іванович.

На 2015 р. в школі працює 24 педагоги. Із них вищу категорію мають 12, першу–4, другу-2, категорію спеціаліста-1, відмінників народної освіти-6, присвоєно звання «Старший вчитель»-3, лауреат обласного конкурсу «Вчитель року»-2.

Детальніше див. на сайті школи: http://sutkivtsi-zosh.edukit.km.ua/

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Хмаринка позначок

%d блогерам подобається це: